בלאסט צ'ילר

בלאסט צ'ילר – "מקרר משב" – להורדת טמפרטורה מהירה

בלאסט צ'ילר – קירור מואץ.

בלאסט צ'ילר, כמו ששמו מרמז, מיועד להוריד את טמפרטורת המוצרים המוכנסים אליו במהירות. זאת כדי להקטין את משך הזמן בו המזון נחשף לטווח הטמפרטורות "המסוכן" למינימום האפשרי. למעשה, על מנת שמקרר כלשהוא יעמוד בתקן המוסכם בתעשיית הקירור ל"בלאסט צ'ילרים", עליו להיות מסוגל להוריד את טמפרטורת ליבת המוצר ל 4 מעלות תוך 90 דקות לכל היותר ! הטכניקה בה עובד הבלאסט צ'ילר הינה פיזור אוויר באופן מדוייק יותר ובעצימות גבוהה פי כמה וכמה מאשר במקרר תעשייתי "רגיל". 
 

בלאסט צ'ילר בהתאמה אישית

"א.א תעשיות" בונה חדרי קירור והקפאה מגוונים וכן "בלאסט צ'ילרים" בכל גודל ובהתאמה אישית מלאה. אנחנו לא מספקים לכם מוצרי "מקרר משב" מוכנים שכמו כל מוצר מדף – פונה למכנה המשותף של השוק וסביר להניח שלא יתאימו במדוייק לצרכיכם. במוצרי מדף מוכנים הלקוח לרוב נאלץ להתפשר על אלמנט מסויים ואינו מקבל פיתרון אופטמלי שיענה על צרכיו במדוייק. אנו לעומת זאת בונים את חדרי ה"בלאסט צ'ילר" לאחר פגישת ייעוץ מקיפה בה אנו בוחנים את צרכי הלקוח לעומק וביחד בונים פרופיל שיתאים בדיוק למוצרים בהם הוא מתעסק, לנפח העבודה השבועי ולטמפרטורות הראשוניות של המוצרים שה"בלאסט צ'ילר" אמור להכיל באופן שוטף. 

צריך לזכור שסחרור מהיר מדי של האוויר יכול לפעמים למנוע מהאוויר המקורר להגיע לכל הפינות. עקב כך עלולים להיוותר איזורים חמים באופן יחסי לשאר. כמו כן עירבול מהיר מדי של האוויר יכול לגרום לייבוש של המזון ולאובדן הטריות. בגלל דרישות מורכבות אלו, מערכת קירור של בלאסט צ'ילר חייבת להיות מתוחכמת יותר ומדוייקת יותר. עקב כך, גודל המדחס במערכת כזו חייב גם הוא להיות גדול יותר ועוצמתי יותר מכל מערכת קירור רגילה. צריך לתכנן את מערכת הקירור בצורה כזו שתתאים בדיוק לשטח ולנפח ה"בלאסט". אנו ב"א.א תעשיות" יודעים לתכנן ולבצע זאת בצורה מוקפדת ובמקצועיות הנדרשת.

בחדרי הקירור  וההקפאה שנבנים על ידנו מקבלים כסטנדרט תאורת לד מוגנת מים, לחצן מצוקה לאדם שנכלא בחדר, בקרים בתמונה דיגיטאלית, מיקרו-מתג בדלת חדר הקירור שמפסיק את פעולת הקירור ומפעיל את התאורה עם פתיחת הדלת. בחדרי הקפאה אנו מתקינים בנוסף גם גופי חימום במשקוף ובניקוז.

אחריות מקיפה

היות שה"בלאסט צ'ילרים" שלנו נבנים בקפידה ובאיכות בניה מהטובות בתעשיית הקירור בארץ – הם נהנים מאמינות ואורך חיים של שנים רבות. עם כל זאת, ייתכן כמו בכל מוצר, כשל נקודתי שדורש התייחסות גם במוצרינו.

באם אכן התגלה כשל כלשהוא בחדר הבלאסט צ'ילר שלנו – אנו נהיה שם לגבות אתכם ולתת מענה מיידי לכל כשל שיווצר. הסירו דאגה מלבכם, אנו נהיה שם עבורכם כשתצטרכו אותנו.

אחזקה שוטפת

א.א תעשיות מספקת כמו כן שירות מקיף למוצריה וכן שירותי תיקונים ואחזקה שוטפים. על מנת להנות מתוחלת חיים אופטימלית למוצרינו, יש לתחזק ולשמר את חדרי ה"בלאסט צ'ילר" באופן תקופתי ואנו מספקים ללקוחותינו שירות זה בנאמנות, בחריצות ובמסירות בלתי מתפשרים.

שביעות הרצון שלכם כלקוחותינו הינה ערך עליון עבורנו !

דירוג ממוצע:

4.86 -

7

סקירות

נא מלא את פרטיך, וניצור איתך קשר בהקדם!