השירותים והמוצרים שלנו

אנו בונים ומייצרים בהתאמה אישית מלאה מערכות קירור וצינון מתקדמות וכן בלאסט צ'ילרים מסוגים וגדלים שונים, מערכות הקפאה והקפאה מהירה – "שוק פריזר" בכל רמת טמפרטורה מבוקשת, בכל גודל ולכל מטרה. המוצרים שלנו מתאפיינים במתן דגש עיקרי על חיסכון באנרגיה. חדרי הקירור שלנו נבנים במקצועיות ובהקפדה על רמת בניה מהשורה הראשונה תוך שימוש במיטב חומרי הגלם מהיצרנים המובילים בעולם. 

בניית חדרי קירור

חדרי קירור הינם חדרים המיועדים לשלל יעודים כגון : שוק המזון וההסעדה, , אחסון פרחים, השוק התעשייתי וכן לשוק הפרמצבטי - אחסון תרופות. חדר קירור אמור להיות מותאם באופן ייחודי לצרכים אותם הוא אמור לשרת ולכן חשוב לבחור בחדר קירור שישרת את בית העסק היטב ויספק פתרון אופטימלי ליעוד לשמו הוא מוקם.

בלאסט צ׳ילר

בלאסט צ'ילר מיועד להוריד את טמפרטורת המוצרים המוכנסים אליו במהירות כדי להקטין את משך הזמן בו המזון נחשף לטווח הטמפרטורות "המסוכן" למינימום. הטכניקה בה הוא עובד הינה פיזור אוויר באופן מדוייק יותר ובעצימות גבוהה פי כמה וכמה מאשר במקרר תעשייתי "רגיל"...

שוק פריזר

שוק פריזר, מיועד להוריד את טמפרטורת המוצרים המוכנסים אליו לרמות קור בו הינם מוקפאים במהירות רבה. כדי לשמור על מזון לטווח הבינוני-ארוך תוך שמירה על המאפיינים האורגניים שלו, המוצרים צריכים להיות נתונים למכת הקפאה בה ליבתם צריכה להגיע למינוס 18 מעלות תוך 240 דקות בלבד !

צ׳ילרים - מתקני ייצור מים

מערכת הצ'ילרים לקירור מים מבוססת על עקרונות תרמודינאמיים להעברת חום באמצעות נוזל או גז. מערכת הצ'ילר מביאה את המים לטמפרטורה נמוכה ובהגיע המים לטמרפטורה הרצוייה הם מועברים ליעדם לשימוש כמי שתיה או כחומר גלם לתעשייה. אנו ב"א.א תעשיות קירור" בונים צ'ילרים בצורה מוקפדת ובמקצועיות עילאית.

דירוג ממוצע:

4.86 -

7

סקירות

נא מלא את פרטיך, וניצור איתך קשר בהקדם!