צ'ילרים

צ'ילרים – מצננים ומערכות קירור מים

צ'ילרים – מערכות לקירור מים

מערכת צ'ילרים לקירור מים מבוססת על עקרונות תרמודינאמיים להעברת חום באמצעות נוזל או גז.

מערכת הצ'ילרים מביאה את המים לטמפרטורה נמוכה ובהגיע המים לטמרפטורה הרצוייה הם מועברים ליעדם לשימוש כמי שתיה או כחומר גלם לתעשייה. בתוך הצ'ילר מותקן מיכל גדול של מים בו חולפים צינורות להולכת גז כשהוא אינו בא במגע עם המים המקוררים. למערכת יש ווסת טמפרטורה – טרמוסטט שמווסת את הולכת הגז לפי טמפרטורת המים הרצוייה והקיימת בפועל. בהתאם לה הוא משבית, מחדש ומווסת את הזרמת הגז בתוך מיכל המים כדי לשמור את המים בטווח הטמפרטורות הקבועות מראש.

מערכות הצ'ילרים לקירור מים מיועדת לבתי מלון, בתי הארחה, מוסדות בתי חולים ועוד. 

מערכות צ'ילרים בהתאמה אישית

"א.א תעשיות" בונה מתקני קירור מים בהתאמה אישית מלאה. אנחנו לא מספקים לכם מוצר צ'ילר לקירור מים מוכן שכמו כל מוצר מדף, פונה למכנה המשותף של השוק וסביר להניח שלא יתאים במדוייק לצרכיכם. צ'ילר מוכן, כמו כל מוצר מדף, פונה למכנה המשותף של השוק והלקוח תמיד מתפשר על אלמנט מסויים בבואו לרכוש אותו.

אנו בונים ומרכיבים את מתקני ה"צ'ילרים" שלנו לאחר פגישת ייעוץ מקיפה בה אנו בוחנים את צרכי הלקוח לעומק וביחד בונים פרופיל שיתאים בדיוק לצרכים הייחודים של הלקוח. אנו בוחנים את נפח האספקה שהצ'ילר אמור לספק, את הסביבה בה הוא אמור לעבוד ומתאימים פתרונות נקודתיים לכל לקוח וצרכיו. 

אנו ב"א.א תעשיות קירור" יודעים לתכנן ולבנות מערכות קירור מים הן לשוק התעשייתי והן לשוק המוסדי בצורה מוקפדת ובמקצועיות עילאית.

אחריות מקיפה

היות שה"צ'ילרים" שלנו נבנים בצורה מוקפדת ובאיכות בניה מהטובות בתעשיית הקירור בארץ – הם נהנים מאמינות ואורך חיים של שנים רבות, עם כל זאת, ייתכן כמו בכל מוצר, כשל נקודתי שדורש התייחסות גם במוצרינו.

באם אכן התגלה כשל כלשהוא ב"צ'ילר" שלנו – אנו נהיה שם לגבות אתכם ולתת מענה מיידי לכל כשל שיווצר. הסירו דאגה מלבכם, אנו נהיה שם עבורכם כשתצטרכו אותנו.

אחזקה שוטפת

א.א תעשיות מספקת כמו כן שירות מקיף למוצרי הקירור המגוונים שלנו וכן שירותי תיקונים ואחזקה שוטפים. על מנת להנות מתוחלת חיים אופטימלית למוצרינו, יש לתחזק ולשמר את ה"צ'ילרים"  באופן תקופתי ואנו מספקים ללקוחותינו שירות זה בנאמנות, בחריצות ובמסירות בלתי מתפשרים.

שביעות הרצון שלכם כלקוחותינו הינה ערך עליון עבורנו !

דירוג ממוצע:

4.86 -

7

סקירות

נא מלא את פרטיך, וניצור איתך קשר בהקדם!