שוק פריזר

שוק פריזר – "מקפיא הלם" – להורדת טמפרטורה מהירה

שוק פריזר – הקפאה מואצת.

שוק פריזר – כמו ששמו מרמז, מיועד להוריד את טמפרטורת המוצרים המוכנסים אליו לרמות קור בו הינם מוקפאים במהירות רבה. כדי לשמור על מזון לטווח הבינוני-ארוך תוך שמירה על המאפיינים האורגניים שלו, מוצרי המזון צריכים להיות נתונים למכת הקפאה בה ליבת המוצר צריכה להגיע למינוס 40 מעלות תוך זמן קצר ומוגדר מראש !
 
תהליך הקפאה מהיר זה, הופך את הנוזלים במזון לגבישי קרח. באמצעות שימוש בטווח רחב מאוד של מכות הקפאה שונות, ה"שוק פריזר" מסוגל להגיע לגבישים קטנים מאוד.  וזאת בזכות החדירה המהירה של מכות הקור אל ליבת מוצרי המזון. ככל שהנוזלים מוקפאים לגבישים קטנים יותר ומשכך נפרדים אחד מרעהו, כך איכות מוצרי המזון כשהם מופשרים עולה.
 
כתוצאה מכך, מזון גולמי ומבושל לא יסבול איבוד של נוזלים, משקל וצפיפות, ומשכך גם טעם המוצר המקורי נשמר. בגלל מאפיינים אלו ניתן להשתמש לטווח הבינוני והארוך במוצרי מזון שעברו "שוק פריזינג" ולהציע אותם בביטחון מלא, בדיוק כאילו היו מוצרים טריים לחלוטין.
 
רק כדי לשים דגש, שוק פריזר הינו מוצר קירור השונה לחלוטין במהותו מחדרי קירור והקפאה אחרים שאנו בא.א תעשיות בונים.
 

שוק פריזר בהתאמה אישית

"א.א תעשיות" בונה חדרי "שוק פריזר" בכל גודל ובהתאמה אישית מלאה. אנחנו לא מספקים לכם מוצרי שוק פריזר מוכנים שכמו כל מוצר מדף, פונה למכנה המשותף של השוק וסביר להניח שלא יתאימו במדוייק לצרכיכם. במוצר מדף הלקוח לרוב מתפשר על אלמנט מסויים. 

אנו בונים את חדרי ה"שוק פריזר" לאחר פגישת ייעוץ מקיפה בה אנו בוחנים את צרכי הלקוח לעומק וביחד בונים פרופיל שיתאים בדיוק למוצרים בהם הוא מתעסק, לנפח העבודה השבועי ולטמפרטורות הראשוניות של המוצרים שה"בשוק פריזר" אמור להכיל באופן שוטף. 

צריך לזכור שסחרור מהיר מדי של האוויר יכול לפעמים למנוע ממכת ההקפאה להגיע לכל הפינות ובכך להשאיר איזורים חמים באופן יחסי לשאר. כמו כן עירבול מהיר מדי של האוויר יכול לגרום לייבוש של המזון ולאובדן הטריות. 

בגלל דרישות מורכבות אלו, מערכת הקפאה של "שוק פריזר" חייבת להיות מתוחכמת יותר ומדוייקת יותר. עקב כך, גודל המדחס במערכת כזו חייב גם הוא להיות גדול יותר ועוצמתי יותר מכל מערכת הקפאה רגילה. צריך לתכנן את מערכת הקירור בצורה כזו שתתאים בדיוק לשטח ולנפח חדר ההקפאה, דבר שאנו ב"א.א תעשיות קירור" יודעים לתכנן ולבצע בצורה מוקפדת ובמקצועיות הנדרשת.

בחדרי הקירור  וההקפאה שנבנים על ידנו מקבלים כסטנדרט תאורת לד מוגנת מים, לחצן מצוקה לאדם שנכלא בחדר, בקרים בתמונה דיגיטאלית, מיקרו-מתג בדלת חדר הקירור שמפסיק את פעולת הקירור ומפעיל את התאורה עם פתיחת הדלת. ,בחדרי הקפאה אנו מתקינים בנוסף גם גופי חימום במשקוף ובניקוז.

אחריות מקיפה

היות שה"שוק פריזרים" שלנו נבנים בצורה מוקפדת ובאיכות בניה מהטובות בתעשיית הקירור בארץ – הם נהנים מאמינות ואורך חיים של שנים רבות, עם כל זאת, ייתכן כמו בכל מוצר, כשל נקודתי שדורש התייחסות גם במוצרינו.

באם אכן התגלה כשל כלשהוא ב"שוק פריזר" שלנו – אנו נהיה שם לגבות אתכם ולתת מענה מיידי לכל כשל שיווצר. הסירו דאגה מלבכם, אנו נהיה שם עבורכם כשתצטרכו אותנו.

אחזקה שוטפת

א.א תעשיות מספקת כמו כן שירות מקיף למוצריה וכן שירותי תיקונים ואחזקה שוטפים. על מנת להנות מתוחלת חיים אופטימלית למוצרינו, יש לתחזק ולשמר את חדרי ה"שוק פריזר" באופן תקופתי ואנו מספקים ללקוחותינו שירות זה בנאמנות, בחריצות ובמסירות בלתי מתפשרים.

שביעות הרצון שלכם כלקוחותינו הינה ערך עליון עבורנו !

דירוג ממוצע:

4.86 -

7

סקירות

נא מלא את פרטיך, וניצור איתך קשר בהקדם!